wtorek, 4 czerwca 2013

II Szczecińskie Spotkanie Szyciowe - fotorelacja

Wczoraj odbyło się II Szczecińskie Spotkanie Szyciowe. Zebrałyśmy się o godzinie 18:00 na... statku wycieczkowym Dziewanna zacumowanym przy nabrzeżu Odry. Dziękujemy panu Kapitanowi za gościnę oraz Dorotce, która wymyśliła i załatwiła taką oryginalną miejscówkę.Na spotkanie przyszło 18 dziewczyn, 7 dzieci i 2 tatusiów do pilnowania milusińskich. Było SUPER! Pogoda - o dziwo - bardzo nam dopisała. Niestety nie zrobiłyśmy zbyt wiele zdjęć bo byłyśmy zbyt pochłonięte atrakcjami wieczoru i babską integracją.

LISTA OBECNOŚCI: Andżela, Kinga, Julia, Małgorzata (Emma), Kamila, Paula, Basia, Dorota, Ania K., Jolcia, Oda, Małgorzata G, Agnieszka K., Karolina, Ania N., Justyna, Agnieszka N, Sylwia.

Najpierw odbył się SWAP krawiecki. Oto nasze łupy:

Każda z uczestniczek dostała po 2 komplety igieł z pozłacanymi uszkami dzięki uprzejmości naszej Ody, która współpracuje z pewną czeską pasmanterią.Następnie zrobiłyśmy sobie zdjęcia dokumentując nasze nowe topy, uszyte w ramach majowego SEW ALONG. Chcemy wysłać je do Burdy więc wypowiedzcie się - które zdjęcie jest wg Was najlepsze?
nr 1

nr 2

 
nr 3

 nr 4


Potem piłyśmy kawkę, jadłyśmy muffinki i gadałyśmy o szyciu :).

UWAGA! Wiadomo już, że Trzecie Szczecińskie Spotkanie Szyciowe odbędzie się 9 września 2013 (PN). Więcej informacji i zapisy na Facebooku

ZAPRASZAMY!8 komentarzy:

 1. Proponuję zdjęcie nr 3 :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję za przemiłe spotkanie!
  wielkie podziękowania dla Dorotki i Kapitana!
  moja propozycja to zdięcie nr 3 - chyba najbardziej widać wszytkie bluzki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba zdjecie nr 3 najlepiej sie nadaje:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też byłam i bardzo wam dziękuję za przemiłe spotkanie :)
  Ale łupów zgarnęłam :))) Tak się nakręciłam na szycie, że tego samego wieczoru ze zdobycznego kawałka skórki uszyłam mężowi etui do kluczy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcie nr 3 zdecydowanie wygrywa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. najfajniejsze zdjecie 3 i pozdrawiam wszystkie

  OdpowiedzUsuń