piątek, 14 czerwca 2013

CAŁA POLSKA SZYJE

Dwa miesiące temu powstała nasza grupa SZCZECIN SZYJE. Od tego czasu urosłyśmy w siłę - mamy już 77 członkiń i ciągle przybywają kolejne. Ingerujemy się, motywujemy, pomagamy i co najważniejsze dajemy dobry przykład innym :).

W ciągu ostatniego miesiąca powstało kilka innych grup szyciowych – oto one:Jeśli macie szyjące znajome w tych zakątkach Polski - dajcie im znać. Może dołączą do jednej z nich? A może założą swoją własną? Naprawdę warto bo same przyznacie - nie ma to jak lokalne wsparcie krawieckie!PS. Obrazek by Marchewkowa

4 komentarze:

 1. no tak xD a Bydgoszcz za murzynami :) czekam, aż u mnie zacznie się coś dziać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty lepiej nie czekaj, tylko zakładaj swoją grupę Bydgoszcz Szyje :P

   Usuń
 2. My preciousssss, my tez tak mówiłyśmy! Że nic się nie dzieje, że za murzynami jesteśmy, nawet byli tacy co mówili, że Szczecin to wioska z tramwajami! A teraz: proszę bardzo! Okazało się, że potrafimy! Teraz tyle się dzieje, że nie wiadomo gdzie bywać, z kim się spotykać, co szyć! Doba za krótka! Nie wiadomo w co ręce włożyć! Chyba w następnej kolejności uszyjemy spódnice z kieszeniami, by te ręce było gdzie wkładać! Hahaahaaa... :))) Bierz się, bierz kochana do roboty! Bydgoszcz szyje! Bydgoszcz szyje! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oleśnica też szyje kubi-szyje.blogspot.com Lub funpage na facebooku https://www.facebook.com/kubi.handmade

  OdpowiedzUsuń