niedziela, 2 listopada 2014

SZYCIOWE MIKOŁAJKI 2014 :)

W tym roku po raz drugi całą akcję mikołajkową organizuje Joanna Bylińska :)

Zasady: 

Każdy kto chce dostać prezent, musi go zrobić dla kogoś innego. Prezent nie musi być "szyciowy" ale musi być handmade! Niespodzianka polega na tym, że osoba obdarowana nie wie od kogo go otrzymuje i dowie się tego dopiero na kolejnym spotkaniu szyciowym czyli 3 grudnia 2014

Jeśli chcesz wziąć udział w zabawie:

1. Napisz maila na abylinska (małpa) gmail (kropka) com, zatytułowanego "Ho ho ho! Mikołaj!". Podaj w nim IMIĘ i NAZWISKO oraz ADRES BLOGA (jeśli go posiadasz). Termin nadsyłania zgłoszeń: 5.11.2014, do godziny 23:59.

2. W czwartek 06.11.2014 dowiesz kogo Asia wylosowała dla Ciebie do obdarowania. Na grupie facebookowej SzSz zostanie założony wątek "list do św Mikołaja", w którym osoby biorące udział w Mikołajkach będą mogły podpowiedzieć Mikołajowi co chciałyby dostać.


3. Masz czas na wykonanie niespodzianki do 3.12.2014. Jedyną wytyczną jest to, aby prezentem była rzecz wykonana własnoręcznie przez Ciebie. Nie określamy wielkości i kosztowności podarunku, bo nie o to chodzi - starajmy się po prostu sprawić komuś przyjemność.


4. Jeśli zgłosisz się do zabawy a nie będziesz mogła/mógł przybyć na spotkanie, poinformuj o tym Asię. W takiej sytuacji postaraj się przygotować prezent wcześniej i przekazać go komuś udającemu się na spotkanie. Jeśli nie wykonasz prezentu, to pamiętaj że komuś może być bardzo przykro!


1 komentarz: