wtorek, 29 października 2013

SzSz w plenerze czyli III Śniadanie na Błoniach oraz Progressteron

Zapraszamy na fotorelację z dwóch imprez, w których uczestniczyłyśmy w październiku 2013. Szczecin Szyje stara się brać udział w przeróżnych szczecińskich imprezach aby zawierać nowe kontakty i werbować nowych członków do naszej grupy. Idzie nam to całkiem nieźle... :).

W obu imprezach czynny udział wzięły Paulina, Gosia G, Justyna i Jola, którym niniejszym dziękujemy za godną reprezentację i dostarczenie zdjęć.

5 i 6 października 2013 odbyło się trzecie Śniadanie przy Błoniach. Szczecin Szyje miało swoje stanowisko z rękodziełem zapełnione rzeczami 100% handmade. ŚPB to super impreza ale wyłącznie dla osób nie będących na diecie gdyż wszędzie czyhają jedzeniowe pokusy, degustacje, tu winko, tam kawka, no nie da się niczego nie skubnąć.W ten sam weekend odbył się 28. kobiecy festiwal PROGRESSteron. Ciężko było się rozdwoić ale dziewczęta opracowały grafik dyżurów i SzSz było obecne również na festiwalu. Kolejna edycja w marcu 2014.


 

 


4 komentarze:

 1. A ja myślałam,że to tylko Szczecin Szyje się wystawia .,,szyciowe "zabawki przepiękne...ale pełne buteleczki też.Mnie z moimi ciężkimi wiankami zimowymi trudo się dotelepać.Może wiosną...

  OdpowiedzUsuń
 2. sliczne maskotki, widać, że dużo serca włożonego! następnym razem proszę o więcej zdjęć ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Było super, jak zawsze w doborowym towarzystwie czas płynie lekko i przyjemnie :D
  następnym razem będzie zdecydowanie więcej zdjęć! obiecuję!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale kiedy nastepny raz? no kiedy? :)

  OdpowiedzUsuń