niedziela, 8 września 2013

SzSz w plenerze czyli Śniadanie na Błoniach oraz 7 Cekinada

Szycie szyciem ale czasami trzeba wyjść do ludzi! Dlatego Szczecin szyje bierze czynny udział w różnych szczecińskich imprezach. Oto fotorelacja z dwóch imprez - siódmego swap party i kiermaszu handmade CEKINADA oraz Śniadania przy Błoniach.

Zanim przejdziemy do fotorelacji pragniemy przypomnieć, że już jutro w Cafe Popularna (ul Panieńska 12, Szczecin) w godzinach 18-20 odbędzie się III Szczecińskie Spotkanie Szyciowe. Więcej informacji na Facebooku. Zapraszamy!

Siódma edycja CEKINADY odbyła się 18 sierpnia 2013 w szczecińskiej kawiarni Czili Kafe. Udział wzięły Jola (ze śliniakami i patchworkami) oraz Justyna (z przytulankami). Fotki zrobiła Julia.Wczoraj oraz dzisiaj (tj 7 i 8 września 2013) odbyło się drugie Śniadanie przy Błoniach. Szczecin Szyje reprezentowane przez Gosię, Jolę, Julię, Justynę i Paulinę miało swoje stanowisko z rękodziełem zapełnione rzeczami 100% handmade.


Przy okazji chciałybyśmy zareklamować pyszne jedzenie zrobione przez Zuzę Modzelewską - sprzedało się co do okruszka! Poniżej wyroby Zuzy, m.in. boskie ciasto z daktylami.


Imprezę zorganizowało Cafe Rower.7 komentarzy:

 1. i czemu ja o takich rzeczach nic nie wiem ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj oj koleżanko na blogu o tym pisałam!! :D coś mnie ostatnio nie odwiedzasz chyba :D

   na 99% za 2 tyg powtórka, więc szykuj się i wpadaj :)

   Usuń
 2. byliśmy w sobotę - fajnie było :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wariactwo - tyle koloru i artyzmu to już dawno nie widziałam :-) A jakie było zainteresowanie stoiskiem?

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo duże :) w ogóle na imprezie było mnóstwo ludzi! Tego samego dnia była impreza modowa w klubie City hall i tam za to były pustki.

  OdpowiedzUsuń
 5. BTW najlepiej szły przytulanki od https://www.facebook.com/MamDoKogoSiePrzytulic

  OdpowiedzUsuń