czwartek, 13 marca 2014

fotorelacja z warsztatów szycia - 8.03.2014 DK Słowianin, Szczecin

Fotorelacja z drugich darmowych warsztatów krawieckich, które odbyły się 8 marca 2014 w szczecińskim Domu Kultury Słowianin. Kończyłyśmy na nich sukienki w stylu retro.

Fotorelację z pierwszych warsztatów można zobaczyć TUTAJ.
Zdjęcia z imprezy wykonała Julia.
 

Basia, nasza najpilniejsza uczennica, skończyła sukienkę już na zajęciach w lutym więc tym razem szyła pod naszym okiem spodnie:

Natomiast Asia przyjechała aby zasięgnąć pomocy naszych specjalistek od patchworku (Jola, Agnieszka, Grażyna) przy pikowaniu swojej wielkiej narzuty na łóżko. A tak wyglądają gotowe sukienki wykonane przez kursantki.

Sukienka Basi:


Sukienki Agnieszki prezentowane przez Basię:


Sukienka Doroty:


Sukienka Marty S:


Sukienka Dominiki:


Sukienka Gosi:

Sukienka Moniki:


Sukienka Marty G:


Sukienka Justyny:


Sukienka Ani:


4 komentarze:

 1. Warsztaty uważam za udane :) Sukienki pięknie uszyte, jak widać na fotkach po minach modelek-właścicielek :) Myślę, że możemy być dumne, że udało się nam zorganizować takie szycie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zazdroszczę Wam....chcialabym taka grupę stworzyc w swoim mieście...:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co stoi na przeszkodzie? Skąd jesteś? Może w Twoim mieście jest grupa szyjąca? Zajrzyj tutaj https://www.facebook.com/CalaPolskaSzyje?fref=ts tam jest AKTUALNA LISTA FACEBOOKOWYCH GRUP SZYCIOWYCH :)

   Usuń
 3. No no no ale wybór sukienek! Strasznie żałuję że mnie nie było, może chociaż na patchworkowe warsztaty się załapię...

  OdpowiedzUsuń