czwartek, 22 maja 2014

SZCZECIN SZYJE PATCHWORKI - podsumowanie akcji

Czas na podsumowanie projektu SZCZECIN SZYJE PATCHWORKI! Jak zapewne pamiętacie za pomocą portalu crowdfundingowego Wspieram.to starałyśmy się zabrać środki na organizację pierwszych warsztatów patchworkowych w Szczecinie. Każdy datek planowałyśmy wynagrodzić gadżetami SzSz i naszymi produktami handmade.Codzienne relacje z naszej walki możecie przeczytać TUTAJ czyli na ścianie naszego wydarzenia na Facebooku. O Szczecin Szyje mówili na antenach czterech radiostacji: Radio Szczecin, Polskim Radio, Radio Wawa i Radio Eska. Napisały o nas Gazeta Wyborcza, Kurier Szczeciński, Onet i Szczecin.blox.pl. Ba, wystąpiłyśmy nawet w TV Szczecin.  

Dzięki hojności darczyńców zgromadziłyśmy 48% założonego budżetu. Zgodnie z zasadami portalu Wspieram.to w sytuacji gdy nie uzbiera się całej kwoty wszystkie darowizny wracają na konta dobroczyńców. Tak też stało się w naszym przypadku. Niestety nie udało nam się zebrać gotówki ALE zdobyłyśmy sponsorów i mnóstwo pięknych tkanin na nasze patchworki. Szczerze mówiąc założyłyśmy projekt na Wspieram.to bo w najśmielszych marzeniach nie liczyłyśmy na to, że ktokolwiek będzie chciał nam dać coś za darmo. A jednak! :) Także nasze warsztaty odbędą się w czerwcu w DK Słowianin i zgodnie z planem kulminacją zajęć będzie uszycie kołderki patchworkowej, którą przekażemy Fundacji Zachodniopomorskiego Hospicjum.

 

Chcemy bardzo gorąco podziękować firmom, które postanowiły wesprzeć Szczecin Szyje:
Na zakończenie tego jakże optymistycznego postu pragniemy zdradzić, że planujemy już drugą edycję warsztatów patchworkowych. Sami widzicie, że tkanin nam nie zabraknie!

A tak wyglądają tkaniny, które dotarły już do Szczecina:


Exclusively Quilters
Coats
Coats
B-craft.pl
My Bee House
Seven Sisters Fabrics
House of Cotton
Tesa


Robin's Patchwork


Coats


Ładne Tkaniny1 komentarz: